UK RU EN

ВНЗ - партнери

Вища Школа Суспільно – Природничих наук ім.Вінцента Пола в Любліні
Вища Школа Суспільно – Природничих наук ім. Вінцента Пола в Любліні (Wyższa Szkoła Społeczno - Przyrodnicza im. Wincentego Pola w Lublinie - WSSP) є вищою професійною школою…читати далі »

Вища Школа Економіки в м. Бидгощ
Вища Школа Економіки в м. Бидгощ (Wyższa Szkola Gospodarki w Bydgoszczy - WSG) – одна з найбільших Вищих Шкіл в регіоні, центральний кампус якої розташований в історичному…читати далі »

Вища Школа Менеджменту в Варшаві
Вища Школа Менеджменту в Варшаві (Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie - WSM) заснована у 1995 році. До 10-ліття Школи читати далі »

Гуманітарно-соціальний Університет SWPS
Вища Школа Соціальної Психології (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej) з 1 червня 2015 г. стала першим приватним ВНЗ в Польщі, яка отримала статус университету.…читати далі »

Вища Економічна Школа, м.Білосток
Вища Економічна Школа, м.Білосток (Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku (WSE)) була створена в 1996 році по рішенню Міністра Національної Освіти Польщі від 5 січня…читати далі »

Вища Школа Ateneum в м.Гданськ
Вища Школа Ateneum в м.Гданськ (Ateneum Szkoła Wyższa w Gdańsku) була створена на підставі рішення Міністра Національної Освіти від 23.06.2004р. (DSW-3-4001-453/JP/04) і була…читати далі »

Вища Школа Інформатики в м. Лодзь
Вища Школа Інформатики в м. Лодзь (Wyższa Szkoła Informatyki w Łodzi (WSInf)) є одним з найбільших навчальних закладів інформаційного напрямку в Лодзькому і Куявсько-Поморському…читати далі »

Вища Школа Іноземних Мов ім. Самуеля Богуміла Лінде в м.Познань
Вища Школа Іноземних Мов ім. Самуеля Богуміла Лінде в м.Познань (Wyższa Szkoła Języków Obcych w Poznaniu (WSJO)) є найбільшим філологічним університетом в Польщі.…читати далі »

Західнопоморська Школа Бізнесу в м.Щецін
Західнопоморську Школу Бізнесу в м.Щецін (Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie (ZPSB)), першу приватну Вищу Школу в Західно - Поморському воєводстві та одну…читати далі »

Міжнародна Вища Школа Транспорту та Логістики в м.Вроцлав
Міжнародна Вища Школа Транспорту та Логістики в м.Вроцлав (Międzynarodowa Szkoła Wyższa Łogistyki i Transportu we Wrocławiu (MWSLiT)) була утворена у 2001 році за ініціативою…читати далі »

Університет Лазарського в м.Варшава
Університет Лазарського в м.Варшава (Uczelnia Łazarskiego w Warszawie) є одним з найстаріших польських недержавних університетів і є одним з провідних у галузі…читати далі »

Экономічний Университет – Варна
читати далі »

Нагору ▴
Адреса: 02002, Україна, м. Біла Церква, вул. Героїв Небесної Сотні, 62, офіс 1
E-mail:
Тел.: +38 (096) 634-54-08
© Освіта в Європі 2010–2012